بدنه اخبار

جلسه

با حضور مهندس قادری مدیرکل محترم بنیاد ، حجت الاسلام فرهادی قائم مقام دفتر نمایندگی ولی فقیه و دیگر اعضا ، سومین جلسه شورای اقامه نماز ، شورای امر به معروف و نهی از منکر و شورای حجاب و عفاف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان روز یکشنبه مورخ 99/7/20 در محل سالن جلسات این اداره تشکیل گردید.

ابتدا مهندس قادری پس از تسلیت به مناسبت ایام فرا رسیدن رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) همچنین شهادت امام رضا (ع) از فعالیتهای فرهنگی انجام شده در اداره تقدیر نمود.

ایشان در ادامه با اشاره به فضیلت و برکات انجام فعالیتهای دینی و مذهبی در اداره، گفت : خوشبختانه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان از حیث انجام فعالیتهای فرهنگی و مذهبی ، بسیار سرآمد بوده و کارهای انجام شده خوب و چشمگیر است.

سپس حجت الاسلام فرهادی نیزسخنان خود را با تسلیت به مناسبت ایام فرا رسیدن رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت سبط اکبرش امام حسن مجتبی(ع) همچنین شهادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت امام رضا (ع)  شروع نمود.

 وی در ادامه گفت: یکی از اهداف قیام امام حسین (ع) اقامه نماز در جامعه است ، چراکه اقامه نماز قطعا وسیله اصلاح جامعه است چون اقامه نماز یعنی اهتمام کامل به برپایی نماز در تمام شئون زندگی ، نه صرف خواندن نماز باشد و بدانید که این نماز تورا به چه مسیری می رساند ، همان گونه که امام حسین (ع) و اصحابش در نهضت عاشورا اهتمام بسیاری به اقامه نماز داشتند.

در ادامه پس از بحث و تبادل نظر ، موارد ی به تصویب رسید