بدنه اخبار

جلسه

با حضور مهندس قادری مدیرکل ، حجت الاسلام فرهادی قائم مقام دفتر نمایندگی ولی فقیه و دیگر اعضا ، چهارمین جلسه شورای اقامه نماز ، شورای امر به معروف و نهی از منکر و شورای حجاب و عفاف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان روز  دوشنبه مورخ 99/9/24 در محل سالن جلسات این اداره تشکیل گردید.

ابتدا مهندس قادری درباره شیوه های دعوت به نماز سخنانی بیان نمود.

ایشان در ادامه با اشاره به فضیلت و برکات نماز اول وقت گفت : از برکات نماز اول وقت  در امان بودن از بلاهای آسمانی و برطرف شدن گرفتاری و ناراحتی است.

سپس حجت الاسلام فرهادی درباره نماز و اهمیت آن ، طی سخنانی گفت : اگر  به نماز اهمیت بدهیم بسیاری از مشکلات جامعه حل خواهد شد.

وی اظهار داشت : توجه به  فریضه نماز تنها راه حل مشکلات و کاهش آسیبهای اجتماعی است ، برهمین اساس اگر بخواهیم جامعه ای عاری از مشکلات و ناهنجاری داشته باشیم ، باید فرهنگ اقامه نماز را در جامعه بویژه در بین نسل جوان ترویج دهیم .

در ادامه ماموستا محمودی امام جماعت بنیاد استان با اشاره به آیه 2 و 3 سوره مبارکه انفال گفت : مومنان تنها کسانی هستند که چون یاد خدا به میان آید ، دلهایشان می ترسد و چون آیات او برآنان خوانده شود بر ایمانشان می افزاید و بر پروردگار خود توکل می کنند، آنان کسانی هستند که نماز اول وقت را به پا می دارند و از آنچه به ایشان روزی داده ایم انفاق می کنند.

درپایان پس از بحث و تبادل نظر ، موارد ی به تصویب رسید