بدنه اخبار

افتتاح

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان

با حضور حسنی پدرام بخشدار محترم دلبران از توابع شهرستان قروه، سروان جعفری فرمانده حوزه مقاومت امام حسین (ع) دلبران، سرگرد آقایی فرمانده انتظامی بخش دلبران، رؤسای محترم ادارات شهرستان، محمدی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان قروه، معظمی دهیار و اعضای محترم شورای اسلامی و اهالی روستای مالوجه، بهره‌برداری از فاز 2 اجرای طرح هادی و بهسازی معابر روستای مالوجه از توابع شهرستان قروه راس ساعت 11.30 صبح روز دوشنبه مورخ 97/11/15 برگزار گردید.

در جریان این افتتاح حسنی پدرام ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از تلاش‌ها و زحمات بنیاد مسکن تقدیر و تشکر نمود و افزود بنیاد مسکن کارهای خوبی را در زمینه‌ی عمران و آبادانی روستاها انجام داده است.

در ادامه محمدی افزود: بهره‌برداری از فاز 2 اجرای طرح هادی و بهسازی معابر روستای مالوجه در سال 1390 آغاز و در سال 1397 با اعتباری بالغ بر 800/000/000/ 8 میلیون ریال به پایان رسیده است.

محمدی خاطرنشان کرد: کارهای انجام گرفته در این روستا شامل تخریب و آواربرداری و بازگشایی معابر، اجرای عملیات خاکی و لایه اساس، اجرای شبکه جمع‌آوری فاضلاب، جابجایی و اصلاح شبکه تاسیسات برق و مخابرات، جدول گذاری معابر، سنگ فرش پیاده‌راه‌ها و اجرای لایه آسفالت بوده است.  

همچنین اظهار داشت اجرای لایه اساس پروژه و قسمتی از جابجایی تاسیسات برق و مخابرات از محل اعتبارات دهیاری‌ها بوده که با مشارکت بخشداری محترم دلبران و دهیاری مالوجه انجام شده است.