بدنه اخبار

جلسه

با حضور مهندس قادری مدیرکل ، حجت الاسلام فرهادی قائم مقام دفتر نمایندگی ولی فقیه و دیگر اعضا ، اولین جلسه شورای اقامه نماز ، شورای امر به معروف و نهی از منکر و شورای حجاب و عفاف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان روز یکشنبه مورخ 99/4/1 در محل سالن جلسات این اداره تشکیل گردید.

ابتدا مهندس قادری پس از تبریک به مناسبت فرا رسیدن میلاد مبارک حضرت معصومه (س) و روز دختر درباره شیوه های دعوت به نماز سخنانی بیان نمود

 

ایشان در ادامه با اشاره به فضیلت و برکات نماز اول وقت گفت : از برکات نماز اول وقت در امان بودن از بلاهای آسمانی و برطرف شدن گرفتاری و ناراحتی است.

سپس حجت الاسلام فرهادی نیزسخنان خود را با تبریک به مناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز دهه کرامت و همچنین روز مبارک دختر شروع نمود.

 وی در ادامه گفت: با تاکید بر این موضوع که دین مقدس اسلام حاوی نکات غنی و ظریف از بهداشت کامل در زندگی فردی و اجتماعی است عمل به این توصیه های بهداشتی ، ضامن سلامت فردی و اجتماعی فرد است که اسلام به حفظ سلامتی انسانها توجه ویژه ای دارد ، به همین جهت در ایام شیوع ویروس کرونا ، برخی از فعالیتهای فرهنگی بصورت مجازی برگزار می شود .

در ادامه پس از بحث و تبادل نظر ، موارد ی به تصویب رسید