نسشت دهه بصیرت

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان

به مناسبت دهه بصیرت و سالگرد شهادت سردار دلها ، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ، با حضور محمد پناه از حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ، حجت الاسلام فرهادی قائم مقام دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان ، گلمرادی رییس حراست وجانشین فرمانده پایگاه بسیج انصار الرسول این اداره ، معاونین و سایر اعضای  شورای پایگاه بسیج انصار الرسول بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان ، روز پنج شنبه مورخ 99/10/18  نشست روشنگری دهه بصیرت و سالگرد شهادت سردار دلها ، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در محل سالن جلسات این بنیاد برگزار گردید.

ابتدا گلمرادی ایام شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را تسلیت گفت و درباره دهه بصیرت  سخنانی بیان نمود.

سپس محمد پناه سخنان خود را با یکی از فرمایشات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) درباره شهید سلیمانی آغاز نمود که فرموده اند: به شهید سلیمانی نباید تنها به مانند یک فرد نگریست بلکه باید به ایشان به عنوان یک مکتب نگاه کنیم.

وی افزود : از ویژگیهای بارز مکتب شهید سلیمانی ، ولایت مداری و تفکر انقلابی و جهادی است که همین روحیه باعث حضور ایشان در عرصه های مختلفی از جمله جبهه های دفاع مقدس ، سپاه کرمان و محرومیت زدایی در آن منطقه ، مبارزه با داعش و... می باشد که رشادتها و دلیریهای آن بزرگوار لرزه بر اندام ابرقدرتهای جهان انداخته بود.

محمد پناه با اشاره به اینکه مکتب سلیمانی صرفا حوزه ی نظامی نیست ، بیان داشت : آن شهید والامقام در عرصه های فرهنگی نیز همیشه فعال بودند و توصیه به کتابخوانی می نمودند که از آن جمله می توان به کتابهای شبی که مهتاب گم شد و یا خاطرات زندگینامه شهید حججی اشاره نمود.

وی خاطر نشان کرد: شهید سلیمانی اهل ریا و ظاهرسازی نبود و به معنای کامل کلمه ، سرباز ولایت و مالک اشتر علی زمان بود ، ایشان از خانواده های شهدا غافل نبود و همیشه از آنان دلجویی و احوالپرسی می کرد.

محمد پناه درباره مکتب شهید سلیمانی در کار و ادارات نیز گفت : باید در کارها و امورات اداری به مردم احترام بگذاریم و حداکثر توان خود را در رفع مشکلات مردم در حیطه شغلی خود در سازمان به کار گیریم، همچنین باید مراقبت کنیم از نفوذ های سازمانی و فردی ، که آنهم میسر نمی شود مگر اینکه خود را به علم و دانش روز مسلح نماییم.