جلسه

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان

با حضور مهندس قادری مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان ،حجت الاسلام فرهادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، دیدار و نشست صمیمی با مدیران شعب و ائمه جماعات شعبات این بنیاد ، روز دو شنبه مورخ 1400/6/29 در محل سالن شهید حیدری این بنیاد برگزار گردید.

مهندس قادری ابتدا پس از تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس گفت : هدف از تاسیس بنیاد مسکن ساخت سرپناه برای محرومان است و از جمله وظایف ائمه جماعات معرفی خدمات این بنیاد برای مردم و تبیین و تشریح شبهه شرعی تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی است تا آنان بتوانند با آرامش خاطر، خانه های خود را در برابر بلایای طبیعی ایمن و مقام نمایند.

ایشان افزود:انتظار داریم امامان محترم جماعات شعبات این بنیادعلاوه بر کارهای فرهنگی ، ارتباط و تعامل با مردم را در جهت پیشبرد اهداف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، به خوبی برقرار نمایند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان گفت : همه ما باید پاسخگو باشیم و امور محوله را باشفافیت به نحو احسن انجام دهیم .

در ادامه حجت الاسلام فرهادی نیز باتبریک به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و گرامی داشت یاد وخاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس : برنامه ها و فعالیتهای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را در راستای اهداف امام راحل و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) دانست و گفت خدمت به محرومین و نیازمندان برای کارکنان این نهاد انقلابی فرصت و عبادت است.

وی خاطرنشان کرد: ائمه جماعات که رابطین فرهنگی مانیز می باشند باید به عنوان امین مردم و جامعه در جهت تبلیغ و ترویج حساب 100 امام (ره) و خدمات بنیاد مسکن گام بردارند و با تعامل بیشتر با مدیران شعب ،در جهت پیشرفت و انجام امور ، تلاش نمایند.

سپس هر یک از مدیران شعب و ائمه جماعات ،گزارشی از آمار و عملکردکارهای انجام شده را ارائه نمودند ودرباره مشکلات و موانع حوزه کاری خود به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در پایان جلسه از نفرات برتر مسابقه کتابخوانی ماه محرم تقدیر بعمل آمد.