بدنه اخبار

مراسم

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان

مراسم تکریم و معارفه مدیر اداره حراست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان روز چهارشنبه مورخ 1401/4/22 برگزار گردید.

این مراسم با حضور حاج آقا دین پرور مدیرکل محترم دفتر مرکزی حراست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، راشدی مدیرکل محترم حراست ادارات استان کردستان، مهندس رسولی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان، حجت الاسلام فرهادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه این بنیاد ، معاونین و تعدادی از کارکنان این اداره به منظور تکریم فرید گلمرادی و معارفه سعید بابامحمدی ، در محل سالن جلسات این اداره برگزار گردید.

ابتدا مهندس رسولی با تبریک اعیاد قربان و غدیر و دهه امامت و ولایت ، گزارشی از تعداد نیرو ، پرسنل و مشخصات جمعیتی و مساحت استان کردستان را بیان نمود.

وی افزود : باتوجه به ظرفیت بنیاد مسکن و لزوم مدیریت آن بصورت درآمد هزینه ای ، باید تلاش بیش از پیش داشته باشیم .

وی ادامه داد : در طرح نهضت ملی مسکن، عملکرد خوبی داشته ایم و در این طرح توانسته ایم بازوی خوبی برای راه و شهر سازی باشیم که در این طرح سهمیه ما 3219 واحد بوده و تعداد 1590 واحد زمین تخصیص یافته است.

وی خاطرنشان کرد: از دیگر فعالیتهای مهم بنیاد مسکن شرکت در بازسازی مناطق آسیب دیده از حوادث غیر مترقبه بوده که همیشه ستاد بنیاد استان به عنوان یکی از اولین ستادهای مستقر در مناطق آسیب دیده حضور داشته است.

مهندس رسولی بیان داشت : درتمامی روستاهای بالای 20 خانوار استان مطالعه طرح هادی روستایی به اتمام رسیده و اجرای طرح هادی روستایی در553 روستا انجام شده است.

ایشان در ادامه : از زحمات خالصانه فرید گلمرادی ریاست سابق اداره حراست این بنیاد تقدیر و برای سعید بابامحمدی آرزوی توفیق نمود.

 در ادامه راشدی گفت :  دشمنان اسلام و کشور چشم طمع به این کشور دوخته اند و همچنین در حوزه های مختلف سخت افزاری و نرم افزاری در فکر به انحراف کشیدن فرزندان ما هستند.

 وی افزود : دشمنان معمولا دنبال نفوذ گسترده در جمهوری اسلامی هستند ، از این جمله ، نفوذ فرهنگی و اقتصادی می باشد.

ایشان درخصوص بحث حراست اظهار داشت : فلسفه حراست ، صیانت از سازمان ، مدیران و کارکنان در برابر آسیبهای اجتماعی است

وی خاطرنشان کرد: حراست باید مأمنی برای کارکنان باشد و کارکنان در حراست احساس امنیت داشته باشند همچنین حراست باید به عنوان بازوی راست مدیرکل ، در جهت پیشبرد اهداف سازمان تلاش نماید.

 در ادامه گلمرادی گفت : شاکرهستم به خاطر نعمت ولایت و نعمت نظام اسلامی ایران و تشکر می کنم از همه کسانیکه در عرصه های مختلف کمک کار بنده بوده اند.

 وی با اشاره به جمله ای از مقام معظم رهبری گفت: مقام عظمای ولایت می فرماید : حراست مسئولیتی است خطیر.

سپس حاج آقا دین پرور گفت:  در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ظرفیت دفاتر نمایندگی ولی فقیه وجود دارد و این یک فرصت مغتنم و بسیار پر اهمیت است.

وی ادامه داد : در رأس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، نماینده حضرت آقا تشریف دارند . و این مایه آرامش و دلگرمی برای کارکنان می باشد.

ایشان با بیان روایتی از حضرت علی (ع) خاطرنشان کرد : امام علی (ع) می فرماید : تلاش برای اصلاح کار مردم از کمال سعادت است و این از سعادتمندی کارکنان بنیاد مسکن است که در خدمتگذاری به محرومین تلاش میکنند

دین پرور گفت : بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مبتنی بر فرمان حضرت امام (ره) میباشد ، لذا نگه داشتن حرمت جایگاه دفتر نمایندگی ولی فقیه ، مسئولیت همه کارکنان است.

ایشان گفت: یکی از رسالتهای جدی حراست ، تذکر با نگاه پیشگیرانه است و در ادامه 4 وظیفه تخصصی حراست را بیان نمود که عبارت اند از :

1.     حفاظت پرسنلی

2.     حفاظت  اسناد

3.      حفاظت فناوری اطلاعات

4.     حفاظت فیزیکی

سپس حجت الاسلام فرهادی با تبریک اعیاد قربان و غدیرخم و دهه امامت و ولایت برای گلمرادی و بابا محمدی آرزوی موفقیت نمود.

 وی ادامه داد : بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مولود حساب 100 امام(ره) می باشد و روحیه انقلابی گری در همه کارکنان این نهاد هست.

ایشان اظهار داشت : هرجاسخن از ساخت مسکن هست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی می درخشد که این از برکات  امام راحل می باشد.

سپس سعید بابامحمدی با تبریک اعیاد قربان و غدیرخم و دهه امامت و ولایت گفت : تلاش مینمایم اهداف و وظایف محوله را به نحو احسن  انجام دهم.

وی خاطرنشان کرد : مسئول حراست به عنوان مشاور و بازوی مدیرکل بوده و از جمله وظایف جدی حراست ایجاد آرامش در محیط اداره است.