بدنه اخبار

جلسه

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان

با حضور مهندس قادری مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان ، حجت الاسلام فرهادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در این بنیاد و معاونین ، جلسه پرسش وپاسخ با کارکنان در روز یکشنبه مورخ 1400/6/21 در دو نوبت صبح و عصردر سالن جلسات این اداره برگزار شد.

 ابتدا مهندس قادری درباره نحوه پرداخت حقوق و مزایا و اضافه کاری کارکنان و چگونگی کسب درآمد در شعبات و امورماشین آلات این بنیاد سخنانی بیان نمود.

ایشان در ادامه درباره وضعیت شغلی کارکنان و چگونگی ارتقاء آنان نیز توضیحاتی ارائه داد.

سپس حجت الاسلام فرهادی پس از تشریح برنامه های فرهنگی و آموزشی دفتر نمایندگی ولی فقیه همچنین برنامه های مصوب این بنیاد در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز ، طی سخنانی گفت : حساب 100 به دستور حضرت امام خمینی (ره) در شعب بانک ملی سراسر کشور افتتاح و به تبع آن بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تاسیس شدکه منشاء خیرات و برکات زیادی برای محرومین و اقشار کم درآمد  جامعه شده است.

وی افزود: حضرت امام خمینی (ره) می فرماید: همه محرومان باید خانه داشته باشند و نباید هیچ کس در هیچ گوشه مملکت از داشتن خانه محروم باشد.

ایشان با اشاره به موفقیت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: یکی از رموز موفقیت بنیاد مسکن ،روحیه جهادی و تلاش مضاعف کارکنان آن می باشد و باید امید و انگیزه را در این کارکنان حفظ نماییم.

در ادامه هریک از کارکنان به بیان نقطه نظرات و دیدگاهها و مشکلات حوزه کاری خود پرداختند و مدیر کل محترم نیز به آنها پاسخ دادند.