بدنه اخبار

جلسه

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان

با حضور مهندس قادری مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان ،حجت الاسلام فرهادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، دیدار و نشست صمیمی با مدیران شعب و ائمه جماعات شعبات این بنیاد ، روز دو شنبه مورخ 1400/6/29 در محل سالن شهید حیدری این بنیاد برگزار گردید.

مهندس قادری ابتدا پس از تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس گفت : هدف از تاسیس بنیاد مسکن ساخت سرپناه برای محرومان است و از جمله وظایف ائمه جماعات معرفی خدمات این بنیاد برای مردم و تبیین و تشریح شبهه شرعی تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی است تا آنان بتوانند با آرامش خاطر، خانه های خود را در برابر بلایای طبیعی ایمن و مقام نمایند.

ایشان افزود:انتظار داریم امامان محترم جماعات شعبات این بنیادعلاوه بر کارهای فرهنگی ، ارتباط و تعامل با مردم را در جهت پیشبرد اهداف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، به خوبی برقرار نمایند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان گفت : همه ما باید پاسخگو باشیم و امور محوله را باشفافیت به نحو احسن انجام دهیم .

در ادامه حجت الاسلام فرهادی نیز باتبریک به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و گرامی داشت یاد وخاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس : برنامه ها و فعالیتهای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را در راستای اهداف امام راحل و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) دانست و گفت خدمت به محرومین و نیازمندان برای کارکنان این نهاد انقلابی فرصت و عبادت است.

وی خاطرنشان کرد: ائمه جماعات که رابطین فرهنگی مانیز می باشند باید به عنوان امین مردم و جامعه در جهت تبلیغ و ترویج حساب 100 امام (ره) و خدمات بنیاد مسکن گام بردارند و با تعامل بیشتر با مدیران شعب ،در جهت پیشرفت و انجام امور ، تلاش نمایند.

سپس هر یک از مدیران شعب و ائمه جماعات ،گزارشی از آمار و عملکردکارهای انجام شده را ارائه نمودند ودرباره مشکلات و موانع حوزه کاری خود به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در پایان جلسه از نفرات برتر مسابقه کتابخوانی ماه محرم تقدیر بعمل آمد.