بدنه اخبار

جلسه

جلسه

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان

با حضور دکتر الماسی فرماندار کامیاران ، مهندس قادری مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان کردستان ، مهندس فیضی پور معاون مسکن شهری ، رییس نظام مهندسی و رییس راه وشهرسازی شهرستان و شهردار ، روز یکشنبه مورخ 1400/07/25 درمحل فرمانداری شهرستان کامیاران جلسه ای برگزار گردید .

این جلسه به منظور بررسی مسائل و مشکلات حوزه مسکن ملی شهرستان به خصوص وضعیت تهیه و طراحی و آماده سازی معابر پروژه برگزارگردید

ابتدا مهندس قادری گزارشی از روند ثبت نام و ویرایش و پالایش متقاضیان توسط سامانه مسکن ملی راه و شهرسازی با همکاری این بنیاد ارائه نمودند.

ایشان همچنین خواستار تسریع در صدور پروانه توسط شهرداری شده و بر شروع بکار پروژه ها به صورت ساخت گروهی تأکید نمودند

وی همچنین از مسولین شهرستان خواست با توجه به اهمیت موضوع ، همکاری و مساعدت لازم در جهت هر چه سریعتر شروبکار پروژه انجام گردد.

مهندس قادری ادامه داد : هر یک از سر گروه ها می توانند به جهت خاکبرداری قطعات زمینها با همکاری بنیاد مسکن شهرستان نسبت به استفاده از امور ماشین آلات این بنیاد پس از ارزیابی و پرداخت هزینه آن اقدام نمایند. سپس فرماندار شهرستان طی سخنانی از کلیه دست اندرکاران تقدیر نموده و تأکید کرد : با توجه اهمیت موضوع ادارات ذیربط با تشکیل کمیته شهرستانی ، هر هفته جلسه ای برگزار نموده و با ارائه راهکارها به پیشبرد پروژه کمک نمایند

 
 
.