بدنه اخبار

افتتاحیه

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان

با حضور دکتر نیکزاد ریاست محترم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، مهندس ملکی معاون عمرانی استاندار کردستان ،   دکتر اقبال فرماندار مریوان ، مهندس قادری مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان ، حجت الاسلام فرهادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه روز شنبه مورخ 1400/8/8  طرح هادی روستای باشماق مریوان با 9 میلیارد و 700 میلیون ریال اعتبار بهره‌برداری شد.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در مراسم بهره‌برداری از طرح هادی روستای باشماق مریوان اظهار داشت: طرح هادی در روستاهای کردستان از متوسط کشوری پایین‌تر است و به همین دلیل سهم این استان را در اعتبارات ملی ویژه خواهیم دید.
اکبر نیکزاد افزود: هر جایی که طرح هادی روستایی در کردستان نیازمند بازنگری باشد، مسوولان بدون توجه به اعتبار مورد نیاز، این طرح را شروع کنند و بنیاد مسکن آن را از اعتبارات استانی، ملی و یا منابع داخلی تامین خواهد کرد.
کریمی مدیر بنیاد مسکن انقلاب مریوان هم در مراسم افتتاح این طرح اظهار داشت: پنج‌هزار و 700 مترمربع آسفالت در این روستا انجام شده که چهار میلیارد و 700 میلیون ریال آن مشارکت مردمی و پنج میلیارد ریال نیز از اعتبارات بنیاد مسکن است.
جمال کریمی با بیان اینکه 52 طرح هادی در روستاهای مریوان اجرا شده است، افزود: 10 طرح دیگر نیز در دست اجراست و 63 طرح نیز در مرحله بازنگری قرار دارد.
وی اضافه کرد: با مشارکت دهیاری‌ها فاز 2 طرح هادی در 18 روستای مریوان آغاز شده است

.