بدنه اخبار

جلسه

حجت الاسلام فرهادی مسول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان با حضور در مرکز خدمات حوزه علمیه استان کردستان با حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا حسینی فر مدیر کل این مرکز به منظور ارائه راهکارها و بکار گیری ظرفیتها برای تعامل میان دو نهاد انقلابی و جهادی در راستای خدمت رسانی به مردم و طلاب ، روز سه شنبه مورخ 1400/8/11 دیدار و گفتگو نمود.

درابتدای این دیدار حجت الاسلام فرهادی گزارشی از روند فعالیتها وعملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ارائه و اظهارداشت:  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یکی از یادگار های پرخیر و برکت وماندگارامام راحل و باهدف ساخت مسکن برای محرومان و نیازمندان تشکیل گردید .

فرهادی مهم ترین و اصلی ترین رویکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در استان را توجه بیش از پیش به حساب 100 امام (ره) و مشارکت مردم و خیرین در امر احداث واحد مسکونی برای محرومین و اقشار کم درآمدجامعه عنوان کرد.

وی افزود:  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در طی این چهار دهه منشا خدمات فراوانی در تامین مسکن ، خدمت رسانی به روستائیان ، بازسازی مناطق آسیب دیده از حوادث طبیعی ومحرومیت زدایی از مناطق محروم داشته و بیشترین نقش و حضور را در روستاها دارد ودر این زمینه هم خدمات بسیار خوبی ایفا کرده است.

در ادامه حسینی فر گفت: مرکز خدمات حوزه های علمیه زیر مجموعه دفتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) می باشد و رسالت آن حمایت و پشتیبانی از طلاب در راستای فرامین رهبری است . 

وی اظهار داشت : مرکز خدمات ، سرمایه گذاری معنوی نظام است و خدمات را به طلاب اهل تسنن و اهل تشیع بطور یکسان ارائه می نماید.

مدیرکل مرکز خدمات حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به تفاهم نامه با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت : تفاهم نامه ویژه ای مابین مرکز خدمات و بنیاد مسکن در سطح کشور در حال بررسی برای اجرایی شدن است

وی همچنین با اشاره به خدمات ارزنده و فعالیتهای شایان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان گفت : خدمت رسانی به محرومین دارای اجر فراوانی در نزد خداوند است و ما آماده هرگونه همکاری با شما هستیم.