بدنه اخبار

جلسه

 

باحضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا حسینی فر مدیر کل مرکز خدمات حوزه علمیه استان کردستان ، مهندس قادری مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان ، حجت الاسلام فرهادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه این بنیاد ، روز سه شنبه مورخ 1400/8/25 درمحل دفتر مهندس قادری جلسه ای برگزار شد.

این دیدار به منظور ارائه راهکارها و بکار گیری ظرفیتها برای تعامل میان این دو نهاد انقلابی در راستای خدمت رسانی به مردم و طلاب انجام شد.

درابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین حسینی فرگفت:  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منشا خدمات فراوانی در خدمت رسانی به روستائیان ، بازسازی مناطق آسیب دیده از حوادث طبیعی ومحرومیت زدایی از مناطق محروم داشته و دارد.

ایشان افزود: ما خواهان تعامل بیشتر با بنیاد مسکن در جهت ارائه زمین مسکونی با قیمت مناسب برای طلاب و ماموستاهای استان هستیم.

سپس مهندس قادری گزارشی از فعالیتها وعملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ارائه نموده و اظهارداشت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یکی از یادگار های پرخیر و برکت وماندگارامام راحل بوده و باهدف ساخت مسکن برای محرومان و نیازمندان تشکیل گردیده است.

ایشان افزود:زمینهای روستایی دستور العمل خاصی را برای واگذاری دارد و تخفیفاتی که در جهت فروش در نظر گرفته شده برای افراد محروم و نیازمند تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد می باشد.

وی خاطرنشان کرد: در همه شهرستانهای استان آماده همکاری با مرکز خدمات حوزه علمیه هستیم

 

در ادامه حجت الاسلام فرهادی رفع مشکل مسکن از نیازهای اساسی انسان را مایه افتخار این مجموعه مقدس و انقلابی دانست و ضرورت تامین آن برای مردم خصوصا محرومین و مستضعفین را از رسالتهای مهم این نهاد برشمرد و تصریح کرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بنا بر فرمان تاریخی امام راحل ، منشا خیرات و برکات فراوانی برای مردم می باشد.