بدنه اخبار

جلسه
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان
 
حجت الاسلام فرهادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان با حجت الاسلام والمسلمین عاقل زاده، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان کردستان و رئیس دفتر نماینده معزز ولی فقیه در استان، دیدار و گفت‌و‌گو کردند.
در این دیدار، حجت الاسلام عاقل‌زاده ضمن تشکر از خدمات و فعالیتهای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان گفت : خدمات و زحمات شما در روستاها خصوصا ساخت مسکن برای محرومین دارای اجر و پاداش مضاعف در نزد خداوندمتعال می باشد.
وی افزود : باکمک گرفتن از ظرفیت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی میتوانیم در ساخت و تعمیر خانه های عالم در روستاها به این عزیزان خدمت نماییم
در ادامه حجت الاسلام فرهادی  با گرامیداشت نام و یاد حضرت امام خمینی (ره )، برنامه ها و فعالیتهای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را کاملا در راستای اهداف امام راحل و مقام معظم رهبری(مد ظله العالی ) دانست و خدمت به مردم بویژه محرومان و اقشار کم درآمد را برای کارکنان بنیاد مسکن فرصت و عبادت عنوان کرد.
سپس حجت الاسلام فرهادی با تشریح برنامه های فرهنگی و آموزشی این بنیاد توضیحاتی ارائه نمود. وی در ادامه درباره راهکارهای افزایش مشارکت مردم در کمک به حساب 100 حضرت امام (ره) در سطح استان سخنانی بیان نمود. 
ایشان استفاده از ظرفیت ائمه جمعه و جماعات را بعنوان امین مردم و جامعه جهت معرفی حساب 100امام(ره) وتبلیغ خدمات و عملکردبنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و راهنمایی آنان به سمت بنیاد جهت برخورداری وبهرمندی از خدمات بنیاد را خواستار شد.