بدنه اخبار

جلسه
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان
 
حجت الاسلام فرهادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان با حجت الاسلام والمسلمین محمودی مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان کردستان روز شنبه مورخ 1400/9/27 دیدار و گفت‌و‌گو کردند.
در این دیدار، حجت الاسلام والمسلمین محمودی ضمن تشکر از خدمات و فعالیتهای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان گفت : گروههای جهادی بسیج طلاب در همه شهرهای استان آماده هرگونه همکاری و فعالیت در جهت محرومیت زدایی و کمک به محرومین می باشد.
در ادامه حجت الاسلام فرهادی  برنامه ها و فعالیتهای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را در راستای محرومیت زدایی و خدمت به محرومین عنوان نمود و گفت : خدمت به مردم بویژه محرومان و اقشار کم درآمد برای کارکنان بنیاد مسکن نوعی عبادت است.
وی در ادامه درباره راهکارهای افزایش مشارکت مردم در کمک به حساب 100 حضرت امام (ره) در سطح استان و لزوم همکاری با گروههای جهادی گفت : نیروهای جهادی همیشه و در همه حال منشا خدمت بوده اند و باید از این ظرفیت استفاده شود.
  ایشان افزود: استفاده از ظرفیت های بسیج طلاب و روحانیون به منظور معرفی و تبلیغ حساب 100امام(ره) و بیان خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان فرصتی مغتنم در جهت کمک به قشر آسیب پذیر جامعه می باشد.