بدنه اخبار

جلسه

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان

با حضور مهندس قادری مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان ،حجت الاسلام فرهادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، جلسه شورای مدیران ، روز دوشنبه مورخ 1400/9/29 در محل سالن شهید حیدری این بنیاد برگزار گردید.

مهندس قادری ابتدا گفت : هدف از تاسیس بنیاد مسکن ساخت سرپناه برای محرومان است

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان گفت : همه ما باید پاسخگو باشیم و امور محوله را باشفافیت به نحو احسن انجام دهیم .

ایشان سپس در حوزه منابع انسانی و منابع مالی سخنانی بیان نمود

وی خاطرنشان کرد: باتوجه به منابع ملی باید در سال 1401 حداقل صد روستا آسفالت شود

 مهندس قادری ادامه داد : درحوزه بازسازی باتوجه به سفر جناب آقای دکتر نیکزاد ریاست محترم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، باید تلاش مضاعفی داشته باشیم

در ادامه حجت الاسلام فرهادی گفت : بنیاد مسکن یکی از یادگارهای  ارزشمند امام راحل می باشد که از بدو تأسیس تاکنون آثار درخشانی در عرصه ساخت مسکن برای محرومین و اقشارکم درآمد به جای گذاشته است وی ادامه داد: این نهادانقلابی و مقدس متولی توسعه و عمران روستاهای کشور می باشد.

وی خاطرنشان کرد: تقویت بنیه اعتقادی  حفظ روحیه انقلابی و جهادیتبلیغ و ترویج حساب 100 امام (ره)- ایجاد صمیمیت و همدلی فعالیت های فرهنگی و آموزشی از برنامه های این دفتر می باشد

حجت الاسلام فرهادی بیان داشت : از اقدامات، فعالیت ها،خدمات و تلاش های سازنده کلیه همکاران عزیزم در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان تقدیر و تشکر می نمایم و ان شاءالله با تلاش و همت افزونتردر جهت ارائه خدمت به مردم و پیشبرد اهداف عالیه این نهاد انقلابی تلاش نمائیم چرا که خدمت خالصانه و صادقانه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یک عمل صالح وصدقه جاریه است و این در نزد خدای متعال دارای ثواب مضاعف می باشد و سعی کنیم تا از فرصت خدمت به مردم بویژه محرومین و نیازمندان نهایت بهره را ببریم .

سپس هر یک از معاونین و مدیران شعب ،گزارشی از آمار و عملکردکارهای انجام شده را ارائه نمودند ودرباره مشکلات و موانع حوزه کاری خود به بحث و تبادل نظر پرداختند.