بدنه اخبار

دیدار
حجت الاسلام فرهادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان به همراه مهندس آور معاون بازسازی و مسکن روستایی و مهندس قمری مدیرحساب 100 این اداره  در سفر به شهرستان سقز ، طی دیدارهای جداگانه ای با حجت الاسلام والمسلمین رازیانی رییس سازمان تبلیغات اسلامی و حاج ماموستا حسینی امام جمعه این شهرستان روز دو شنبه مورخ 1400/10/20 گزارشی از فعالیتهای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان و حساب 100 حضرت امام (ره) را بیان نمودند 
 
ابتدا در دیدار با حجت الاسلام رازیانی ، وی گفت : وام ، بحث فقهی و شرعی می باشد و سلیقه ای نیست و باید راهکاری برای بحث شبهه شرعی آن پیدا کنیم.
 
وی افزود : استنباط و برداشت اشتباه از یک مسئله دینی مانند وام باعث می شود که در ذهن مردم شبهه ایجاد شود. اما باید این مسئله از لحاظ فقهی و علمی برای مردم حل شود. 
 
وی ادامه داد: در شهرستان سقز ، خیرین قرآنی ،. خیرین مدرسه ساز و خیرین با عناوین مختلف وجود دارد اما برای جلب حمایت این خیرین برای مسکن سازی باید فعالیت و هماهنگیهای لازم انجام شده و برای آنان تشریح شود. 
 
ایشان خاطرنشان کرد : گروه های جهادی و مردمی خوبی در سقز مشغول فعالیت هستندکه در حد توان و بودجه خودشان برای محرومین خانه می سازند.
 
درپایان گفت : ما آماده هرگونه همکاری با بنیاد مسکن هستیم.
 
سپس با حضور در دفتر امام جمعه سقز با ایشان دیدار نمودند
 
در این دیدار ماموستا حسینی ، از بنیاد مسکن به عنوان یک نهاد انقلابی که در همه عرصه ها خوب درخشیده ، تقدیر و تشکر نمود. 
 
وی گفت : تلاش و کوشش شما بسیار خیر و ارزشمند است و باید مردم پیش قدم شوند برای مقاوم سازی خانه های خود.
 
ایشان خاطرنشان کرد: ما آمادگی خود را برای همکاری در نمازجمعه و تشریح تسهیلات مقاوم سازی برای مردم اعلام میداریم.